Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Pizzeria Nova Okay. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej
Dominik
19 cze 2026 o 16:25
szybka i sprawna obsługa
K
7 cze 2026 o 19:07
Jest niedziela, prawie 2h oczekiwania nie jest dla mnie zdziwieniem. Ale jedzenie przyjechało zimne.. Więc, nie kurier czekał, a jedzenie.
Piotr
6 cze 2026 o 19:40
Taka! pizza dla jednej osoby jest aż nadto.
Kujaw
31 maj 2026 o 13:56
Pyszne jedzenie i przemiła obsługa.
Tadeusz
22 maj 2026 o 20:06
Bardzo smaczne i gorące. Dobrze zapakowane. Dostawa przed czasem.
Agnieszka
23 kwi 2026 o 17:34
Najlepsze na świecie
Tadeusz
20 kwi 2026 o 16:50
Bardzo smaczne i gorące. Dobrze zapakowane.
Asia
19 kwi 2026 o 18:48
Jedzenie jak zawsze pyszne. Przyjechało jeszcze gorące!!
Jessa
11 kwi 2026 o 12:35
Zawsze smacznie,zawsze świeżo i pysznie.Top jakość przy atrakcyjnej cenie,bardzo polecam!